NEW
Playmobil 70647 - Novelmore Keychain Prince Arwynn
SKU: 70647 OverviewPlaymobil 70647 - Novelmore Keychain Prince Arwynn
Take your PLAYMOBIL with you everywhere!
Discover the Arwynn keychain, hero of Novelmore.
Contents:
- 1 Playmobil figure
- Dimensions: 7 cm (h)
Recommended for children aged 5 and over

| Specification | Description |
|---|---|
| Theme | Novelmore |
| Year | 2019 |
| Condition | Nieuw / Misb |
| Availability | Leverbaar |
| EAN | 4008789706478 |
| Length | 18 cm |
| Width | 4,2 cm |
| Height | 7 cm |
| Weight | 0,020 Kg |