NIEUW
Kinder Maxi: Playmobil DC-Superhero's SET (970183)
Artikelnummer: 970183 OverzichtKinder Maxi: Playmobil DC-Superhero's Batman (970183)
In 2025 heeft Kinder in samenwerking met DC Marvel en Playmobil twee series figuren uitgebracht in hun Kinder Surprise eieren:
- De Maxi figuren serie bestaat uit 4 figuren: Batman, Superman, Supergirl en Flash;
- De mini figuren serie bestaat uit 16 figuren: Superman, Supergirl, Flash, Green Lantern, Aquaman, Mera, Batgirl, Batman, Catwoman, Cyborg, The Riddler, Wonder Woman, Harley Quinn, Black Adam, Robin en the Joker.
- Deze set bestaat uit alle vier de figuren uit de Maxi serie en wordt geleverd met de gele koker en handleiding, maar geen chocolade;
- Elke koker is één keer geopend om de inhoud te controleren;
- Elke set is nieuw en onbespeeld;
- De typische gele kinder koker kan gebruikt worden om de set in te bewaren en mee te nemen.
Deze figuren lijken wel op Playmobil figuren en zijn net zo bewegelijk, maar de kwaliteit is echter niet dezelfde als die van Playmobil. Deze figuren zijn echte typische Kinder surprise kwaliteit.
Vanwege de bijzondere samenwerking bieden wij deze figuren wel aan in onze webshop. OP=OP.
Inhoud:
- 4 Kinder Maxi speel figuren;
- 4 Gele bewaarkokers;
- 4 Handleidingen;
- Diverse accessoires
Aanbevolen voor kinderen van 5 jaar en ouder

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Thema | Merchandise |
| Jaar: | 2025 |
| Conditie: | Nieuw / Misb |
| Status | Leverbaar |
| Barcode | 970183 |
| Bouw systeem: | Kinder Surprise |
| Lengte | 13,6 cm |
| Breedte | 13,1 cm |
| Hoogte | 10,2 cm |
| Gewicht | 0,24 Kg |