NIEUW
Playmobil 72000 - FunPark Camper
Artikelnummer: 72000 OverzichtPlaymobil 72000 - FunPark Camper
De hele familie op kampeervakantie met de nieuwe Funpark Camper. Zeer compleet met eetgerei, tafels en stoelen en nog veel meer en uiteraard de Playmobil mascotte "Rico".
Deze mooie blauwe set is een exclusieve set, welke alleen bij Playmobil zelf verkrijgbaar is.
Het afneembare dak en de afneembare zijwand zorgen voor veel speelplezier. Uitgerust met kookhoek, zithoek, minibad/WC en slaapplaatsen voor het hele gezin. De kofferbak biedt opbergruimte voor kampeermeubelen.
Het dak is afneembaar.
- De zijwand is afneembaar.
- De bestuurders
- en passagiersstoel kunnen naar achteren worden gedraaid.
- De tafel kan worden verlaagd en omgebouwd worden tot een ligvlak.
- Er staan kinderbedjes.
- De televisie kan worden uitgeklapt.
- Met volledig ingerichte keuken.
- Incl. aparte badkamer met douche, spiegel, wastafel en toilet.
- De kofferbak
- Aan de achterkant is er een uitklapbare fietsendrager.
Inhoud:
- 4 Figuren;
- 1 Camper;
- Heel veel accesoires;
- Afmetingen verpakking: 38.5 x 28.4 x 12.5 cm;
- Afmetingen product: 34.5 x 13.5 x 14.5 cm;
- Gewicht: 1201 g.


Aanbevolen voor kinderen van 5 jaar en ouder

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Thema | Funpark |
| Jaar: | 2025 |
| Conditie: | Nieuw / Misb |
| Status | Leverbaar |
| EAN | 4008789720001 |
| Lengte | 38,5 cm |
| Breedte | 28,4 cm |
| Hoogte | 12,5 cm |
| Gewicht | 1,201 Kg |