NIEUW
Playmobil 6298 - Die Drei Playmos, Promo
Artikelnummer: 6298 OverzichtPlaymobil 6298 - Die Drei Playmos, Promo
Promotieset van Playmobil uitgebracht in 2025. In Nederland niet in de winkels verkrijgbaar, wel bij PlayMoto Toys :-)
Emil, Liv, Sam en Kapitein Tolle: De helden van de populaire PLAYMOBIL-luisterspelserie "De PLAYMOS"! (De luisterspellen zijn bij Playmobil Duitsland verkrijgbaar)
Dit product is afkomstig uit het PLAYMOBIL PLUS-assortiment. Dit product is verpakt in een plastic zak (zonder retailverpakking).
Inhoud:
- 3 Playmobil figuren
- Diverse accessoires
- Afmetingen verpakking (LxBxH): 14x14x4cm
Aanbevolen voor kinderen van 5 jaar en ouder

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Thema | Promo |
| Jaar: | 2025 |
| Conditie: | Nieuw / Misb |
| Status | Leverbaar |
| EAN | 40087897062980 |
| Lengte | 14 cm |
| Breedte | 14 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Gewicht | 0,13 Kg |