NIEUW
Playmobil 70176-70177 - VW T1 & Kever, WINKEL- / SHOP vitrine
Artikelnummer: 70176-70177_vk OverzichtPlaymobil 70176-70177 - VW T1 & Kever,
Medium winkel/Shop vitrine
Dit vitrinemodel van de Playmobil 70176-VW T1 & Playmobil 70177-Kever is geheel nieuw en onbespeeld, zeer netjes, en werd gebruikt als promotie in de speelgoedwinkels. Deze stonden bovenop een kartonnen verkoopdisplay met daarin de daadwerkelijke Playmobil dozen van deze sets.
Gemaakt door de commerciële afdeling van Playmobil in Zirndorf. Het vitrinemodel is uitstekend om zo neer te zetten als verzamel object. Alle onderdelen zijn door Playmobil met zgn. hotglue vastgelijmd in de vitrine.
Wordt verkocht als gebruikt artikel.
Inhoud:
- Het vitrinemodel wordt geleverd zoals op foto's te zien is.
- U krijgt wat U op de fotos ziet. Verzending wereldwijd.
- You get what you see on the pictures. Shipping worldwide.
- Sie bekommen genau das, was in die bilder zu sehen ist. Versand weltweit.
Aanbevolen voor kinderen van 12 jaar en ouder

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Thema | Displays |
| Jaar: | 2021 |
| Conditie: | Gebruikte- / Used set |
| Status | Leverbaar |
| Part number: | 70176-70177_vk |
| Lengte | 45 cm |
| Breedte | 33 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Gewicht | 1,2 Kg |