NIEUW
Playmobil 71630 – Paddenstoel Fee, Promo
Artikelnummer: 71630 OverzichtPlaymobil 71630 – Paddenstoel Fee, Promo
Nieuwe promoset van Playmobil gemaakt voor Korea: Paddenstoel Fee.
Deze set bevat een Paddenstoel Fee: Schattig betoverd paddenstoel figuurtje met een bos scene.
In Nederland niet in de winkels verkrijgbaar, wel bij PlayMoto Toys :-)
Inhoud:
- 1 Playmobil figuur
- Diverse accessoires
Aanbevolen voor kinderen van 8 jaar en ouder

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Thema | Promo |
| Jaar: | 2024 |
| Conditie: | Nieuw / Misb |
| Status | Leverbaar |
| EAN | 4008789716309 |
| Lengte | 7 cm |
| Breedte | 9,3 cm |
| Hoogte | 14,2 cm |
| Gewicht | 0,15 Kg |