Playmobil 4976 - ThyssenKrup Monteur Promo (met Sleeve) MISB
Artikelnummer: 4976 (sleeve) OverzichtPlaymobil 4976 - ThyssenKrup Monteur Promo MISB
(PM-1703-473)
Promotieset gemaakt voor de firma ThyssenKrupp. Deze versie is MET de grijze hoes om het doosje.
Aanbevolen voor kinderen van 5 jaar en ouder.

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Jaar: | 2010 |
| Barcode | 4008789049766 |
| PMT nummer | PM- 1703-473 |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 3,5 cm |
| Gewicht | 0,050 Kg |