Playmobil 9545 - Rode Kruis Vlaanderen Promo
Artikelnummer: 9545 OverzichtPlaymobil 9545 - Rode Kruis Vlaanderen Promo
Promotie set gemaakt door Playmobil voor het Rode Kruis in Vlaanderen (B).
Met de aankoop van deze set steunt u het Rode Kruis in Vlaanderen.
Niet in de winkels verkrijgbaar, wel bij PlayMoto Toys :-)
Inhoud:
- 1 Playmobil figuur met helm
- 1 rugtas
Aanbevolen voor kinderen van 8 jaar en ouder

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Thema | Promo |
| Jaar: | 2019 |
| Conditie: | Nieuw / MISB |
| Status | Leverbaar |
| EAN | 4008789095459 |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 4,5 cm |
| Gewicht | 0,020 Kg |


