Playmobil 9117 - FunPark Bus
Artikelnummer: 9117 OverzichtPlaymobil 9117 - FunPark Bus MISB
De kinderen kunnen met de Funpark-bus reizen naar het Playmobil Funpark®. De mooie blauwe bus is een exclusieve set, welke alleen bij Playmobil zelf verkrijgbaar is.
De bus biedt plaats aan een chauffeur en 11 passagiers en heeft een ruime kofferbak. Het dak is afneembaar. Inclusief bushalte en 3 figuren. Inclusief trekhaak
- De bus kan op afstand worden bestuurd met de apart verkrijgbare RC-module (art.nr. 6914);
- Het dak kan worden verwijderd om de figuren erin te plaatsen;
- De bus biedt plaats aan één buschauffeur en in totaal 11 passagiers;
- Inclusief 3 figuren: buschauffeur, 1 meisje en 1 jongen;
- Dankzij de draaibare zijdeur en uitklapbare trap kunnen passagiers gemakkelijk instappen;
- De kofferbak aan de zijkant biedt veel ruimte voor bagage. Extra koffers kunnen worden opgeborgen achter de laatste zitrij in de kofferbak;
- De motor bevindt zich in de achterbak onder de vloer.
De bus heeft een bagageruimte, motorluik en aanhanger koppeling.
Kan gecombineerd worden met de tevens bij ons verkrijgbare 6914 RC-module 2,4 GHz
Deze set betreft de 1e versie. Het uiterlijk van de verpakking is het enige verschil met versie 2.
Inhoud:
- 1 Figuur;
- 2 Kinderen;
- 1 Bus;
- 1 Bushalte;
- Diverse accesoires;
- Afmetingen set (LxBxH): 39 x 13,5 x 15 cm;
- Afmetingen verpakking: 51.5 x 28.4 x 12.4 cm;
- Gewicht: 1366 g;
- Kan gecombineerd worden met de 6914 RC-module 2,4 GHz.




Aanbevolen voor kinderen van 5 jaar en ouder

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Thema | Funpark |
| Jaar: | 2016 |
| Conditie: | Nieuw /Misb |
| Status | Leverbaar |
| Versie | Versie 1 |
| EAN | 4008789091178 |
| Lengte | 51,5 cm |
| Breedte | 28,4 cm |
| Hoogte | 12,4 cm |
| Gewicht | 1,366 Kg |


