Playmobil 4670 - Koning's Ridder, MISB
Artikelnummer: 4670 OverzichtPlaymobil 4670 - Koning's Ridder, MISB
Koningsridder uit de specials serie van 2007.
Keuzelijst uit 2 verpakkingen, zie foto's.
Inhoud:
- 1 Playmobil figuur
- Diverse accessoires
Aanbevolen voor kinderen van 8 jaar en ouder

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Thema | Special |
| Jaar: | 2007 |
| Conditie: | Nieuw / Misb |
| Status | Leverbaar |
| EAN | 4008789046703 |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 3 cm |
| Gewicht | 0,050 Kg |