Playmobil 3882 - Brandweerman (v1)
Artikelnummer: 3882 OverzichtPlaymobil 3882 - Brandweerman (v1)
Brandweerman compleet met ademlucht, brandweerslang en gereedschappen. Nieuw in doos.
Dit is de grote verpakking, gemaakt in Onil, Spanje. Later zijn er nog 2 kleinere verpakkingen uitgebracht, die in Malta geproduceerd zijn.
Inhoud:
- 1 brandweer figuur
- 1 ademluchtset
- 1 brandweerslang
- diverse accessoires
Aanbevolen voor kinderen van 5 jaar en ouder.

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Jaar: | 1996 |
| Versie | v1 |
| EAN | 4008789038827 |
| Lengte | 12,5 cm |
| Breedte | 9 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 0,12 Kg |