Playmobil 3565 - Racemotor, 2ehands
Artikelnummer: 3565 (u) OverzichtPlaymobil 3565 - Racemotor, 2ehands.
Hele nette set uit 1982, gebruikt. Geen handleiding of extra delen.
Inhoud:
- 1 figuur
- 1 motor
- diverse accessoires
Aanbevolen voor kinderen van 5 jaar en ouder.

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Jaar: | 1982 |
| EAN | 4008789035653 |
| PMT nummer | PM- 1703-571 |
| Lengte | 15 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Gewicht | 0,1 Kg |