Playmobil 70018 - Galaxy politietruck
Artikelnummer: 70018 OverzichtPlaymobil 70018 - Galaxy politietruck
De Galaxy police politietruck zit achter de piraten aan. De truck heeft echt werkende zwaailichten, een gevangeniscel, uitklabaar raketrek, en geintegreerde jet.
- Met 3 Playmobil figuren
- 1 police truck
- 2 Gliders
- Diverse accessoires
- Batterijen: 2x 1,5V AA batterijen inbegrepen bij PlayMoto Toys
Aanbevolen voor kinderen van 5 jaar en ouder.

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Thema | Space |
| Jaar: | 2020 |
| Conditie: | Nieuw / Misb |
| Status | UITVERKOCHT |
| EAN | 4008789700186 |
| Lengte | 32 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 18,5 cm |
| Gewicht | 1,5 Kg |