UITVERKOCHT!
Herpa 154710 - Playmobil MAN TGX model vrachtwagen
Artikelnummer: 992006 OverzichtHerpa 154710 - Playmobil MAN TGX model vrachtwagen
De MAN TGX met trailer in de bekende Playmobil-uitvoering. Dit is eigenlijk een dubbele feauture aangezien het originele model dagelijks te zien is in en rond Dietenhofen (D). Daar bevinden zich de fabrieken van Playmobil en Herpa.
Inhoud:
- 1 HERPA MAN TGX
- 1 HERPA Oplegger
- 1 set accessoires
NIET Aanbevolen voor kinderen. Dit is een collectors item.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Jaar: | 2008 |
| EAN | 4013150154710 |
| Schaal | 1/87 |
| Lengte | 19 cm |
| Breedte | 3 cm |
| Hoogte | 3 cm |
| Gewicht | 0,080 Kg |
