-12%
Playmobil 70770 - Portaalkraan met containers
Artikelnummer: 70770 OverzichtPlaymobil 70770 - Portaalkraan met containers
Voor het snel laden en lossen van vrachtwagens of containerschepen. Met behulp van de ingebouwde motor (vereist 3 x 1,5 V microbatterijen) kunnen containers worden opgetild en van de ene naar de andere kant worden getransporteerd.
Er is altijd veel bedrijvigheid in de haven. Elke minuut komen er nieuwe containerschepen aan die snel geladen en gelost moeten worden. Maar dankzij de elektrische portaalkraan kan de strakke planning gemakkelijk worden nageleefd.
De kraanmachinist zit vrolijk op duizelingwekkende hoogte in zijn kraancabine en hijst zelfs de zwaarste containers moeiteloos op het wachtende schip. Als alles gedaan is, kan de reis verder gaan.
Deze speelset bevat een PLAYMOBIL figuur, een elektrische portaalkraan, een "stalen" frame container met vat, een beschermend vest en vele andere extra's. Op wielen kan de portaalkraan in de lengte worden verplaatst om meerdere containers achter elkaar te laden.
Uitvoering:
- Als de kraanhaak met de containerklem tot aan de aanslag wordt geheven, wordt de container automatisch in de lengterichting van de jib uitgelijnd;
- De elektrische portaalkraan wordt bediend met behulp van de tuimelschakelaars aan de bovenzijde van de laadterminal;
- Maximaal gewicht van de lading: 220 g;
- De motorkap van de nieuwe cabine kan naar voren worden geopend;
- De cabine is draaibaar opgehangen en kan langs de rail worden verplaatst;
- De portaalkraan kan in de lengte worden verplaatst dankzij de rechtgetrokken wielen. Zo is het mogelijk om de laadruimte van een in het midden staande vrachtwagen of een zijwaarts verankerd containerschip met meerdere containers achter elkaar te beladen;
- De nieuwe containermodule in stalen frameconstructie heeft een geïntegreerde ladder met zijhandgreep en een afneembaar deksel.
- In dit artikel wordt een nieuw vat (kan niet gevuld worden met water) vervoerd in de stalen frame container
- 3x 1,5V AAA/LR03 Batterijen benodigd.
Afmetingen:
- Afmetingen verpakking: 58.5 x 38.5 x 12.5 cm;
- Afmetingen product: 60.0 x 25.0 x 44.5 cm;
- Gewicht: 1618 g.
Aanbevolen voor kinderen van 5 jaar en ouder

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Thema | Havens |
| Jaar: | 2021 |
| Conditie: | Nieuw / Misb |
| Status | Leverbaar |
| EAN | 4008789707703 |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 17 cm |
| Hoogte | 54 cm |
| Gewicht | 1,3 Kg |
| Batterijen | 3 x 1,5V AA Batterijen benodigd |





