NIEUW
Playmobil 3062 - Highway Tourer, 2e hands
Artikelnummer: 3062 (u) OverzichtPlaymobil 3062 - Highway Tourer, 2ehands
De rode tourmotor van Playmobil uit 1999 met zijn echte spiegels en stoere uiterlijk.
Gebruikte, complete en zeer nette set. Door ons gecontroleerd en gereinigd.
Inhoud:
- 1 figuur
- 1 motor
- diverse accessoires
Aanbevolen voor kinderen van 4 jaar en ouder.

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Jaar: | 1999 |
| EAN | 4008789030627 |
| PMT nummer | PM- 130814-MOT04 & MOT05 |
| Lengte | 15 cm |
| Breedte | 11 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 0,1 Kg |