Playmobil 30795624 - Giveaway figuur Snowboarder
Artikelnummer: 30795624 OverzichtPlaymobil 30795624 - Giveaway figuur Snowboarder
Zogenaamde giveaway figuur van Playmobil.
Snowbaorder met stereo, nieuw in originele verpakking.
- Promo / Giveaway set
- 1 Playmobil speelfiguur
- Diverse Accessoires
- Afmetingen: Ca. 7,5cm
Aanbevolen voor kinderen van 5 jaar en ouder

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Jaar: | 2021 |
| PMT nummer | PM- 202274 |
| Part number: | 30795624 |
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Hoogte | 7,5 cm |
| Gewicht | 0,040 Kg |