Playmobil 4327 - School kantine, 2eHands met doos
Artikelnummer: 4327 (u+b) OverzichtPlaymobil 4327 - School kantine, 2eHands
met doos & handleiding
Gebruikte en zeer nette Playmobil schoolkantine 4327 uit 2009. Compleet met alle accessoires en originele handleiding.
Set is compleet, door ons gecontroleerd en gereinigd.
Inhoud:
- 2 Playmobil speelfiguren
- 1 Toonbank
- 1 Frisdrankautomaat
- 1 Kassa
- Heel veel accessoires en gereedschappen
- Handleiding
- Originele verpakking
- Afmetingen: 15,4 x 8 x 20 cm (LxTxH)
Aanbevolen voor kinderen van 5 jaar en ouder.

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Jaar: | 2009 |
| EAN | 4008789043276 |
| PMT nummer | PM- 202329 |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Gewicht | 0,8 Kg |