Playmobil 70460 - Weekend Warrior - MOTOR EXCLUSIVE
Artikelnummer: 70460_M OverzichtPlaymobil 70460 - Weekend Warrior MOTOR
LET OP: Deze set bevat ALLEEN de motor met berijder.
USA exclusieve set. Nieuwe grote terreinwagen, met veel verlichting een mooie crossmotor en kano. Ideaal voor een weekendje buiten spelen!
Inhoud:
- 1 figuur
- 1 crossmotor
- diverse accessoires
Aangeraden vanaf 5 jaar en ouder.

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Jaar: | 2020 |
| EAN | 4008789704603 |
| PMT nummer | PM- 70460_M |
| Lengte | 38,5 cm |
| Breedte | 28 cm |
| Hoogte | 12,5 cm |
| Gewicht | 0,080 Kg |