Playmobil 992102 -Verjaardagskalender
Artikelnummer: 992102 OverzichtPlaymobil 992102 - Verjaardagskalender
Leuke Playmobil verjaardagskalender van Lannoo met vrolijke afbeeldingen. Elke maand een nieuwe afbeelding.
Formaat 13 x 32 cm.
Inhoud:
- 1 Verjaardagskalender
- Leeftijd: Vanaf 6 jaar
- Afmetingen product: 32,5 x 13 x 1 cm
- Afmetingen verpakking: 38 x 26 x 3 cm
Aanbevolen voor kinderen van 6 jaar en ouder

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Thema | Merchandise |
| Jaar: | 2023 |
| Conditie: | Nieuw / Misb |
| Status | Leverbaar |
| EAN | 5410574536181 |
| Barcode | 992102 |
| Lengte | 32,5 cm |
| Breedte | 13 cm |
| Hoogte | 1 cm |
| Gewicht | 0,090 Kg |