Playmobil 4227 - Reddingshonden team
Artikelnummer: 4227 OverzichtPlaymobil 4227 - Reddingshonden team
Dit Playmobil reddingshonden team staat gereed om verdwaalde wandelaars op te sporen. Inclusief 2 reddingshonden, portofoon, draagbaar gps-systeem, hondenriemen, rugzak en 2 Playmobil speelfiguren.
Deze gedetailleerde PLAYMOBIL-set stimuleert niet alleen de creativiteit, maar bevordert ook een gevoel van verantwoordelijkheid - het ideale cadeau voor aspirant-redders van 5 jaar en ouder!
Inhoud:
- 2 Playmobil figuren
- 2 honden
- Diverse accessoires
- Afmetingen verpakking: 15 x 15 x 5 cm
Aanbevolen voor kinderen van 5 jaar en ouder

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Thema | Rescue |
| Jaar: | 2005 |
| Conditie: | Nieuw / Misb |
| Status | Leverbaar |
| EAN | 4008789042279 |
| Lengte | 15 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 0,13 Kg |