NIEUW
Playmobil 992064 - Politie lunchset met lunchbox en drinkfles
Artikelnummer: 992064 OverzichtPlaymobil 992064 - Politie lunchset met lunchbox en drinkfles
Nieuwe kunststof lunch set met lunchbox / broodtrommel en drinkfles van Playmobil met Politie thema.
- Playmobil Politie: de broodtrommel met Politiemotief is een geweldige broodtrommel voor kinderen. Het zorgt voor de verzorging van echte fans in elke dagelijkse situatie.
- Vaatwasmachinebestendig: de broodtrommel is vaatwasserbestendig en het mooie Politiemotief blijft ook na het spoelen behouden.
- Altijd verzorgd: de doos past perfect in elke schooltas, rugzak of sporttas. De scheidingswand maakt het mogelijk om verschillende levensmiddelen mee te nemen zonder deze te mengen.
- Voor trouwe fans: ontdek de Playmobil serie en kies tussen speelfiguren, geldbussen, drinkflessen, broodtrommels of ontbijtsets in politie-; Novelmore-; piraten-; of brandweermotief.
- Kwaliteit: de officieel gelicentieerde Playmobil broodtrommel is een eersteklas lunchbox van robuust polypropyleen. De duurzame kunststof box in uitstekend design is vaatwasmachinebestendig.
Kenmerken en waarschuwingen:
- Inhoud: 1,5L;
- Gewicht 100 gr;
- Afmetingen: 17,5x13,3x5,5 cm (hxdxb);
- Materiaal: Kunststof;
- De lunchbox heeft een eenvoudige en veilige sluiting;
- Inhoud drinkfles: ca. 500 ml;
- De drinkfles is eenvoudig te sluiten en mee te nemen met een veilige scharniersluiting;
- Officieel gelicentieerd product.
De volgende waarschuwingen zijn van toepassing op dit product!
- Let op! Niet geschikt voor kinderen jonger dan 36 maanden;
- Let op! Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene;
- LET OP: REINIGEN VOOR GEBRUIK;
- NIET Geschikt voor Magnetron;
- WEL Geschikt voor Vaatwasser.
Aanbevolen leeftijd: 5 jaar en ouder
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Thema | Merchandise |
| Jaar: | 2024 |
| Conditie: | Nieuw / Misb |
| Status | Leverbaar |
| EAN | 5901137146157 |
| Part number: | ASL-14615 |
| Lengte | 17,5 cm |
| Breedte | 12,8 cm |
| Hoogte | 6,9 cm |
| Gewicht | 0,2 Kg |
