Playmobil 992063 - BUNDEL Funpark Thermobekers
Artikelnummer: 992063 OverzichtPlaymobil 992063 - BUNDEL Funpark Thermobekers
Voordeelbundel met alle drie versies van de nieuwe kunststof Funpark thermobekers: Blauw, groen en roze. De laatste 5 foto's zijn alleen ter illustratie gebruikt.
De beker is geheel nieuw en ongebruikt.
- LET OP: REINIGEN VOOR GEBRUIK!
- NIET Geschikt voor Magnetron
- WEL Geschikt voor Vaatwasser
- Inhoud: 320 ml
- Gewicht 70 gr
- Ø (inside)= 8 cm
- ↕ = 16 cm
- Afmetingen: 16 x 8 cm (lxbxh)
Aanbevolen leeftijd: 4 jaar en ouder

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Thema | Merchandise |
| Jaar: | 2024 |
| Conditie: | Nieuw / Misb |
| Status | Leverbaar |
| Barcode | 992063 |
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Gewicht | 0,21 Kg |