Playmobil 84208 - Tas/Shopper S (2018)
Artikelnummer: 84208 OverzichtPlaymobil 84208 - Tas/Shopper S (2018)
Kleine Playmobil tas / shopper, geheel nieuw.
Deze uitvoering met modern motief komt uit 2018 en was alleen verkrijgbaar in één van de Playmobil funstores in Duitsland.
- Playmobil tas: In deze tas passen 2 kleine Playmobil sets;
- Materiaal: PVC;
- Uitvoering: 12/2018;
- Inhoud: 8,4L
- Gewicht 30 gr
- Afmetingen: 30x20x14 cm (LxBxD)
Aanbevolen leeftijd: 5 jaar en ouder

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Thema | Merchandise |
| Jaar: | 2018 |
| Conditie: | Nieuw / Misb |
| Status | Leverbaar |
| EAN | 4250749389126 |
| Barcode | 84208 |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 13 cm |
| Gewicht | 0,030 Kg |