NIEUW
Playmobil 84617 - Tas / Shopper "50 Jaar Playmobil" L (2024)
Artikelnummer: 84617 OverzichtPlaymobil 84617 - Tas / Shopper "50 Jaar Playmobil" L (2024)
Grote Playmobil tas / shopper, geheel nieuw.
Deze uitvoering is speciaal voor het 50-jarig bestaan van Playmobil en was alleen verkrijgbaar in één van de Playmobil funstores in Duitsland.
- Playmobil tas: In deze tas passen 2 grote Playmobil sets;
- Materiaal: PVC;
- Uitvoering: 2024 - "50 Jaar Playmobil";
- Inhoud: 2,5L
- Gewicht 50 gr
- Afmetingen: 64x54x25 cm (LxBxD)
Aanbevolen leeftijd: 5 jaar en ouder

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Thema | Merchandise |
| Jaar: | 2024 |
| Conditie: | Nieuw / Misb |
| Status | Leverbaar |
| EAN | 400879846174 |
| Lengte | 64 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Hoogte | 54 cm |
| Gewicht | 0,050 Kg |