NIEUW
Playmobil 19089 - XXL Tuinvrouw Floralie ( ↨ 65cm)
Artikelnummer: 19089 OverzichtPlaymobil 19089 - XXL Tuinvrouw Floralie ( ↨ 65cm)
Deze XXL Tuinvrouw Floralie in rosa uitvoering, is speciaal gemaakt door de Duitse bouwmarktketen Toom en exclusief daar, en bij de Lechuza outlet-store in Duitsland verkocht.
De Tuinvrouw is 65cm hoog, gemaakt van plastic en geheel nieuw en onbespeeld.
Deze XXL figuur wordt geleverd ZONDER verpakking en verpakt in een standaard verzenddoos.
De Tuinvrouw heeft een rose plastic schort wat afgenomen kan worden. De armen, benen en het hoofd kunnen bewegen, net zoals bij een echt Playmobil figuur en zijn dus ook geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar oud, maar wel onder supervisie van een ouder.
Inhoud:
- 1 XXL Tuinvrouw Floralie;
- Afmetingen: 65x32x22 cm (HxBxD).
Aanbevolen voor kinderen van 5 jaar en ouder

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Thema | XXL Figuren |
| Jaar: | 2026 |
| Conditie: | Nieuw / MISB |
| Status | Leverbaar |
| EAN | 4008789190895 |
| Lengte | 65 cm |
| Breedte | 32 cm |
| Hoogte | 23 cm |
| Gewicht | 3,2 Kg |