NIEUW
Playmobil 19088 - XXL Tuinman Flo ( ↨ 65cm)
Artikelnummer: 19088 OverzichtPlaymobil 19088 - XXL Tuinman Flo ( ↨ 65cm)
Deze XXL Tuinman Flo in een moderne look, is speciaal gemaakt door de Duitse bouwmarktketen Toom en exclusief daar, en bij de Lechuza outlet-store in Duitsland verkocht.
De Tuinman is 65cm hoog, gemaakt van plastic en geheel nieuw en onbespeeld.
Deze XXL figuur wordt geleverd ZONDER verpakking en verpakt in een standaard verzenddoos.
De Tuinman heeft een frisse en moderne look met licht groen en grijze kleuren, waardoor hij niet teveel opvalt in het interieur of buiten. De armen, benen en het hoofd kunnen bewegen, net zoals bij een echt Playmobil figuur en zijn dus ook geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar oud, maar wel onder supervisie van een ouder.
Inhoud:
- 1 XXL Tuinman Flo;
- Afmetingen: 65x32x22 cm (HxBxD).
Aanbevolen voor kinderen van 5 jaar en ouder

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Thema | XXL Figuren |
| Jaar: | 2026 |
| Conditie: | Nieuw / MISB |
| Status | Leverbaar |
| EAN | 4008789190888 |
| Lengte | 65 cm |
| Breedte | 32 cm |
| Hoogte | 23 cm |
| Gewicht | 3,2 Kg |