VERWACHT
Playmobil 72012 - ESA Mars verkenningsvoertuig
Artikelnummer: 72012 OverzichtPlaymobil 72012 - ESA Mars verkenningsvoertuig
Ontwikkeld in samenwerking met de Europese Ruimtevaartorganisatie (ESA) – brengt PLAYMOBIL de fascinatie van ruimteonderzoek rechtstreeks naar de kinderkamer!
Met de Mars Rover start je je eigen missie op Mars! Uitgerust met boormachines, camera's en hightech sensoren zoekt de Rover diep onder het oppervlak naar sporen van vroegere levensvormen. De uitgeklapt zonnepanelen leveren de benodigde energie voor de wetenschappelijke apparatuur: panorama- en close-upcamera's helpen bij het selecteren van veelbelovende vindplaatsen, radar en spectrometers onderzoeken de bodem. De monsters worden met speciale instrumenten geanalyseerd.
Wanneer de rover zijn krachtige gereedschappen uitklapt, begint de astronaut aan een gedurfde zoektocht over het rotsachtige Marsoppervlak. Met roterende boren, beweegbare camera’s en robuuste zeswielaandrijving voelt elke ontdekking als een grote doorbraak. Monsters kunnen worden opgeslagen, geanalyseerd en zelfs opengeblazen om lichtgevende geheimen te onthullen. Zodra het trapmechanisme wordt ontgrendeld, ontstaat er een onderzoeksplek voor werk van dichtbij.
Deze gedetailleerde PLAYMOBIL-set biedt spannende missies op de rode planeet en laat jonge ontdekkers echte ruimteverkenning beleven.
Inhoud:
- 1 astronaut;
- 1 astronautenhelm;
- 2 armrails;
- 1 grijptang;
- 1 rugopzetstuk;
- 1 siliconen kabels;
- 1 rover;
- 7 zonnepanelen;
- 1 dubbele camera;
- 1 boor;
- 1 booropzetstuk;
- 1 laserstaafopzetstuk;
- 1 rotsplaat;
- 2 rotshelften;
- 1 steenmonster felrood;
- 1 steenmonster lichtoranje;
- 2 tablets;
- 1 camera;
- Afmetingen verpakking: 24.8 x 34.8 x 9.5 cm;
- Afmetingen product: 14.5 x 15.0 x 35.0 cm;
- Gewicht: 732 g.
Aanbevolen voor kinderen vanaf 5 jaar

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Thema | Space |
| Jaar: | 2026 |
| Conditie: | Nieuw / Misb |
| Status | VERWACHT |
| EAN | 4008789720122 |
| Lengte | 18,7 cm |
| Breedte | 14,2 cm |
| Hoogte | 7,2 cm |
| Gewicht | 0,291 Kg |