VERWACHT
Playmobil 72013 - ESA Mars ruimteglijder
Artikelnummer: 72013 OverzichtPlaymobil 72013 - ESA Mars ruimteglijder
Ontwikkeld in samenwerking met de Europese Ruimtevaartorganisatie (ESA) – brengt PLAYMOBIL de fascinatie van ruimteonderzoek rechtstreeks naar de kinderkamer!
Het snelle ruimtetoestel manoeuvreert net boven het oppervlak van Mars en scant de grond op zoek naar bijzondere vondsten. Met zijn tang heeft hij al een waardevolle kristal gevonden, maar er zit nog meer in de rots! Nu richt hij zijn speciale projectiel op een rotsformatie om verborgen kristallen bloot te leggen. Perfect voor spannende avonturen op Mars met actie, onderzoek en hightechapparatuur!
De PLAYMOBIL ESA-glider scheert laag over het rotsachtige oppervlak van Mars. Dankzij een draaiende geschutskoepel en krachtige blasters is de vrouwelijke astronaut klaar voor elke missie. Met uiterste precisie haalt de grijparm verborgen monsters onder het stof vandaan, en helpt het gereedschap aan boord om mysterieuze rotsen te openen en lichtgevende kristallen bloot te leggen. Elke vlucht brengt nieuwe ontdekkingen en uitdagingen.
Deze gedetailleerde PLAYMOBIL-set laat jonge ruimteverkenners samen met een dappere astronaut en haar hightech voertuig op missie gaan door het PLAYMOBIL heelal.
Inhoud:
- 1 astronaut;
- 1 astronautenhelm;
- 2 armrails;
- 1 grijptang klein;
- 1 siliconen kabel;
- 1 glijder met raketaandrijving;
- 1 zwarte kogel;
- 1 rode kogel;
- 1 grijptang groot;
- 1 siliconenkabel rood;
- 1 grijparm;
- 1 rotsplaat;
- 2 rotshelften;
- 1 steenmonster felrood;
- 1 steenmonster lichtoranje;
- Afmetingen verpakking: 14.2 x 14.2 x 6.6 cm;
- Afmetingen product: 17.0 x 13.0 x 6.5 cm;
- Gewicht: 182 g.
Aanbevolen voor kinderen vanaf 5 jaar

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Thema | Space |
| Jaar: | 2026 |
| Conditie: | Nieuw / Misb |
| Status | VERWACHT |
| EAN | 4008789720139 |
| Lengte | 14,2 cm |
| Breedte | 14,2 cm |
| Hoogte | 6,6 cm |
| Gewicht | 0,182 Kg |