Playmobil 9366 - FunPark Vliegtuig met Rico
Artikelnummer: 9366 OverzichtPlaymobil 9366 - FunPark Vliegtuig met Rico MISB
Het Funpark vakantievliegtuig biedt plaats aan een piloot en 2 passagiers inclusief bagage. De cabine is uitgerust met twee stoelen, een tafel en bekerhouders. Het dak is afneembaar.
Het dak kan worden verwijderd om de figuren erin te plaatsen.
- Er is ruimte voor in totaal 3 figuren in het vliegtuig: Er kan één figuur in de cockpit worden geplaatst en twee figuren in het passagierscompartiment.
- Bagage kan naast de stoelen worden opgeborgen.
- Naast de tafel staan twee bekerhouders. - Het neuswiel met de twee wielen kan 360° worden gedraaid.
Deze set betreft de 1e versie. Het uiterlijk van de verpakking is het enige verschil met versie 2.
Inhoud:
- 2 Figuren;
- 1 Vliegtuig;
- Diverse accesoires;
- Afmetingen (LxBxH) cm: 57 x 12 x 13 cm;
- Afmetingen verpakking: 43.5 x 32.5 x 12.0 cm;
- Gewicht: 858 g.
Aanbevolen voor kinderen van 5 jaar en ouder.

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Thema | Funpark |
| Jaar: | 2017 |
| Conditie: | Nieuw / Misb |
| Status | Leverbaar |
| Versie | Versie 1 |
| EAN | 4008789093660 |
| Lengte | 43,5 cm |
| Breedte | 32,5 cm |
| Hoogte | 12 cm |
| Gewicht | 0,8 Kg |
