VERWACHT
Playmobil 72177 - Georg Friedrich Händel, promo
Artikelnummer: 72177 OverzichtPlaymobil 72177 - Georg Friedrich Händel, promo
Playmobil figuur Georg Friedrich Händel
Een meestercomponist die je kunt aanraken
George Frideric Handel, de beroemde componist uit Halle an der Saale, komt op een wel heel bijzondere manier tot leven. Geïnspireerd door zijn meesterwerk "Messiah", nodigt dit met liefde vervaardigde figuurtje je uit om op speelse wijze de wereld van de muziek te ontdekken.
De fijn bewerkte accessoires geven dit historische figuurtje een bijzondere charme. Het figuurtje kan op verschillende manieren op de sokkel worden geplaatst en is perfect voor jonge muziekliefhebbers en verzamelaars die de muzikale geschiedenis van Halle op een speelse manier willen ontdekken. De afzonderlijk te bevestigen onderdelen stimuleren de fantasie – voor creatieve verhalen en levendige muzikale avonturen.
- Exclusieve speciale set
- Set bevat figuur en sokkel
- Afzonderlijk bevestigbare onderdelen: hoed, ganzenveer, bladmuziek, manchetten
- Hoogte van de figuur inclusief hoed: 7,5 cm
- Afmetingen verpakking: 9,3 x 9,3 x 3,3 cm
Bron: Halle Saale
- In Nederland niet in de winkels verkrijgbaar, wel bij PlayMoto Toys :-)
Inhoud:
- 1 Playmobil figuur;
- 1 Sokkel;
- Diverse accessoires.
Aanbevolen voor kinderen van 8 jaar en ouder

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Thema | Promo |
| Jaar: | 2026 |
| Conditie: | Nieuw / Misb |
| Status | VERWACHT JUNI '26 |
| EAN | 4008789721770 |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Gewicht | 0,083 Kg |
