VERWACHT
Playmobil 72141 - Maria von Jever, promo
Artikelnummer: 72141 OverzichtPlaymobil 72141 - Maria von Jever, promo
Playmobil figuur Maria von Jever
Geschiedenis om te verzamelen, cadeau te geven en te ontdekken: Deze speciale editie toont Maria von Jever in historisch geïnspireerde kleding en herdenkt de belangrijke heerseres die de geschiedenis van de stad Jever nog steeds vormgeeft. Het figuurtje combineert regionale identiteit met de populaire PLAYMOBIL®-verzamelwereld en spreekt zowel inwoners, gezinnen, toeristen als verzamelaars aan.
Playmobil Maria von Jever © Stad Jever. Het PLAYMOBIL-figuurtje is niet alleen een perfect souvenir en cadeau-idee, maar ook een creatieve manier om de regionale geschiedenis te ontdekken – vooral voor kinderen en gezinnen.
In Nederland niet in de winkels verkrijgbaar, wel bij PlayMoto Toys :-)
Bron: Stadt Jever, Deutschland
Foto's: Copyright Stadt Jever, gebruikt onder fair-use policy.
Inhoud:
- 1 Playmobil figuur;
- Diverse accessoires.
Aanbevolen voor kinderen van 8 jaar en ouder

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Thema | Promo |
| Jaar: | 2026 |
| Conditie: | Nieuw / Misb |
| Status | VERWACHT JUNI '26 |
| EAN | 4008789721410 |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Gewicht | 0,083 Kg |





