VERWACHT
Playmobil 71933 - Richard Wagner, promo
Artikelnummer: 71933 OverzichtPlaymobil 71933 - Richard Wagner, promo
Playmobil figuur Richard Wagner
Geschiedenis om te verzamelen, cadeau te geven en te ontdekken: Deze speciale editie toont Richard Wagner in historisch geïnspireerde kleding en herdenkt de belangrijke componist die de geschiedenis van muziek nog steeds vormgeeft. Het figuurtje combineert regionale identiteit met de populaire PLAYMOBIL®-verzamelwereld en spreekt zowel inwoners, gezinnen, toeristen als verzamelaars aan.
Playmobil Richard Wagner uit Bayreuth. Het PLAYMOBIL-figuurtje is niet alleen een perfect souvenir en cadeau-idee, maar ook een creatieve manier om de regionale geschiedenis te ontdekken – vooral voor kinderen en gezinnen.
Richard Wagner was een belangrijk vernieuwer van de muziek van zijn tijd. Hij componeerde als belangrijkste werken een aantal opera's die hij zelf liever als muziekdrama's aanduidde en waarvoor hij ook de teksten (libretti) schreef. Hij streefde naar een Gesamtkunstwerk, de ideale vereniging van woord, muziek en toneel. Op den duur ontstonden daaruit zijn grootse muziekdrama's die uiteindelijk in een speciaal hiervoor gebouwd theater werden (en worden) opgevoerd in de Beierse stad Bayreuth.
In Nederland niet in de winkels verkrijgbaar, wel bij PlayMoto Toys :-)
Bron: Wikipedia
Foto's: Copyright Bayreuth Tourismus, gebruikt onder fair-use policy.
Inhoud:
- 1 Playmobil figuur;
- Diverse accessoires.
Aanbevolen voor kinderen van 8 jaar en ouder

| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Thema | Promo |
| Jaar: | 2026 |
| Conditie: | Nieuw / Misb |
| Status | VERWACHT JUNI '26 |
| EAN | 4008789719331 |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Gewicht | 0,083 Kg |